Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Nasza Szkoła,  rozpoczęła swoją działalność od 1 września 2015 r. to wyjątkowe miejsce, które powstało z inicjatywy rodziców.

 

Tworzymy ją, stawiając czoła wielkiemu zadaniu, które oparte jest na modelu ścisłej współpracy rodziny ze szkołą.

 

Jako pedagogom i rodzicom przyświeca nam jeden cel - podarować dzieciom najwyższą jakość edukacji, pamiętając o indywidualnych predyspozycjach każdego ucznia. Ucząc poprzez doświadczenia, dzieci oprócz rzetelnej wiedzy zdobędą konkretne umiejętności.

 

Nasi nauczyciele skupiają się na tym, aby rozbudzić w dzieciach zamiłowanie do czytania, zdobywania wiedzy o świecie, pielęgnowania swoich pasji oraz czerpania radości z nauki. Pomagają w odnajdywaniu indywidualnych uzdolnień, swoistego „mistrzostwa”, które drzemie w każdym dziecku.

 

Wiemy, że okres w którym znajdują się dzieci w wieku szkolnym to „złoty okres dziecka”, a naszym zadaniem jest spakowanie im na dalsze życie „walizki” pełnej najlepszych doświadczeń, które pozwolą im w przyszłości zakładać szczęśliwe rodziny, cieszyć się opinią dobrych fachowców i przede wszystkim dobrych ludzi.

 

Chcemy zaproponować spójny system nauczania, którym obejmować będziemy dzieci od 2 do 15 roku życia ( przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum).