Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

 

             Plan lekcji obowiązujący od 01.10.2018

 

Klasa I

 

Godz.

L

Poniedziałek

 

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7.00-8.00

 

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

 

ŚWIETLICA

 

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

 

8.00-8.45

 

ŚWIETLICA  /SKS

KANGURKI

KÓŁKO EW 8.00-8.30 23

J. FRANC  11

 

Teatralne 7.15/ J.J.NIEM  8.00-8.30

8.45-9.00

 

ŚNIADANIE I i II 8.30

ŚNIADANIE  I i II

ŚNIADANIE  I i II

 

ŚNIADANIE   I i II

ŚNIADANIE  I i II

9.00-9.45

1

RELIGIA 8.50- 9.35 23/ ŚWIETLICA

 MAT* 12

ZEW* 23

J. ANG* 11

ZEW* 23

9.55-10.40

2

BASEN 9.45-10.20 *

MAT* 12

ZEW* 23

J. ANG* 11

ZEW* 23

10.50-11.35

3

BASEN 10.30-11.15 *

WF*

J. ANG* 11

ZEW* 23

MAT* 12

11.45-12.30

4

BASEN 11.20-12.15 *

J.ANG* 11

ZEW * 23

REL* 23

MAT* 12

12.30-13.00

 

OBIAD 12.15-12.45

PODW

OBIAD + PODW

OBIAD + PODW

OBIAD + PODW

Obiad + PODW

13.00-13.45

5

ZEW* 23

 

J. ANG* 11

KÓŁKO J. ANG 11 /  KÓŁKO EW 23

MAT* 12

ZEW* 23

13.50-14.35

 

6

ZEW* 23

KÓŁKO J. ANG 11/ KULIN

IGRASZKA (tyd. I i III) s.12

 ZEW * 23

J.FRANC 11

14.40-

15.25

7

ŚWIETLICA/ ARTETERAPIA Z CERAMIKĄ 19

ŚWIETLICA/ SZACHY czyt. / KULIN

BALET 19

ŚWIETLICA/ ZUMBA  19

  KALIGRAFIA/ ter ręki

14.55-15.25 s.23

15.30

16.00

 

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA /SZTUKI WALKI DO 16.30

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

16.00

17.00

 

ŚWIETLICA

 

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

 ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

*ZAJ OBOWIĄZKOWE 24 H

 

Klasa II

Godz.

L

Poniedziałek

 

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7.00-8.00

 

ŚWIETLICA

 

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

 

8.00-8.45

 

ŚWIETLICA /RELIGIA 22

J. FRANC 11 / SKS

Zaj. Instrumentalno-wokalne 19

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

Kółko EW 8.00-8.30

J. NIEM  8.30-9.00  11

Zaj. Teatr. 7.15

 

 

 

 

 

 

 

8.45-9.00

 

ŚNIADANIE I II

ŚNIADANIE  I i II

ŚNIADANIE   I i II

ŚNIADANIE  I i II

ŚNIADANIE  I i II 8.15

9.00-9.45

1

BASEN

ZEW  *  22

J.ANG* 11

ZEW* 22

ZEW * 22

9.55-10.40

2

BASEN

WF *

J.ANG* 11

ZEW* 22

ZEW* 22

10.50-11.35

3

BASEN

ZEW* 22

MAT* 12

REL * 22

ZEW* 22

11.45-12.30

4

J. ANG* 11

Mat * 12

MAT* 12

ZEW* 22

ZEW* 22

12.30-13.00

 

OBIAD + PODW

OBIAD + PODW

OBIAD + PODW

OBIAD + PODW

OBIAD + PODW

13.00-13.45

5

J. ANG* 11

Mat * 12

J. FRANC  11

J. ANG* 11

 

ZEW* 22

13.50-14.35

 

6

KANGURKI s.12

ŚWIETLICA/ KULIN

IGRASZKA
(tyd. II i IV) s.12

KÓŁKO J. ANG 11

MAT* 12

14.40-

15.25

7

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA/ KULIN/

BALET 19

KÓŁKO J. ANG 11

ŚWIETLICA/KÓŁKO EW

15.30-16.00

 

ŚWIETLICA /ARTETERAPIA Z CERAMIKĄ 19

ŚWIETLICA SZACHY czyt.

ŚWIETLICA/ SKS (do 16:15)

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA ZUMBA 19

16.00

17.00

 

ŚWIETLICA

 

ŚWIETLICA /  SZTUKI WALKI DO 16.30

ŚWIETLICA

 ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

*ZAJ OBOWIĄZKOWE 24 H

 

Klasa IV

 

Godz.

L

Poniedziałek

 

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7.00-8.00

 

ŚWIETLICA

 

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA/

 

8.00-8.45

 

J. NIEM GR I* 11

J. FRANC

14

SKS/ ZAJ. WOKALNO-INSTRUMENTALNE 19

J. NIEM GR I * 11

J. FRANC

14

KANGURKI s.12

TEATRALNE 7.15

8.45-9.00

 

ŚNIADANIE I i II

ŚNIADANIE  I i II

ŚNIADANIE   I i II

ŚNIADANIE  I i II

 

ŚNIADANIE  I i II

9.00-9.45

1

J. FRANC *

14

J.NIEM

GR II * 11

WYCH *  13

J.NIEM*

GR II* 11

J.FRANC*

14

MAT* 12

WYCH *  13

 

9.55-10.40

2

REL * 11

MUZ* 19

 

WF*

MAT * 12

TECH * 13

10.50-11.35

3

J. ANG * 11

PRZYRODA * 13

WF*

 

HIST * 10

 

POL * 10

11.45-12.30

4

J. ANG. * 11

 

PRZYRODA * 13

J.POL * 10

POL * 10

POL * 10

12.30-13.00

 

OBIAD +PODW

OBIAD +PODW

OBIAD +PODW

OBIAD +PODW

OBIAD +PODW

13.00-13.45

5

MAT * 12

PLAST  20

J. ANG * 11

POL * 10

MAT * 12

13.50-14.35

 

6

WF *

INF * 15 / SZACHY

I / II

J. ANG * 11

MAT* 12

REL* 11

14.40-

15.25

7

WF *

INF* 15

I / II

KÓŁKO J. ANG 11/  
Matematyka- lubię to! s.12

K DZIENNIKARSKIE czyt

J.ANG  * 11       

15.30-16.00

 

 ŚWIETLICA/ IGRASZKA (do 16:15) s. 12

ŚWIETLICA /SZTUKI WALKI

Mali artyści (do 16.15) s.12
/ SKS (do 16:15)

ŚWIETLICA/
CERAMIKA 19 (do 16:15)

ŚWIETLICA/ KÓŁKO J. ANG  14

16.00

17.00

 

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

 

 

ZAJ OBOWIĄZKOWE 30 H POLSKI 5, ANG 5, OBCY 2-2, MUZ 1, PLAST 1, HIST 1, PRZYR-2,MAT 5, INF-1, TECH 1, WF-4, WYCH-2

 

Klasa V

 

Godz.

L

Poniedziałek

 

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7.00-8.00

 

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

 

ŚWIETLICA

 

ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

Zaj Teatralne 7.15

8.00-8.45

 

FRANC

14

J.NIEM

GR 1 * 11

SKS/ ZAJ. WOKALNO-INSTRUMENTALNE /

  J. FRANC          

14

J. NIEM GR 1* 11

WF*

 

Zaj. Teatralne

8.45-9.00

 

ŚNIADANIE Ii i II

ŚNIADANIE I i II

ŚNIADANIE I i II

 

ŚNIADANIE I i II

ŚNIADANIE I i II

9.00-9.45

1

J.NIEM

GR 2 * 11

J. FRANC *

14

MUZ* 19

J. FRANC *

14

J. NIEM GR 2*

11

HIST* 10

 

TECH* 13

9.55-10.40

2

J.POL* 10

BIOLOGIA*

13

J.POL* 10

HIST * 10

POL* 10

10.50-11.35

3

J.POL*10

MAT*

12

J. POL* 10

 

MAT* 12

 

INF* 15

11.45-12.30

4

MAT* 12

WF*

J. ANG * 11                        

MAT* 12

INF* 15

12.30-13.00

 

OBIAD + PODW

 

OBIAD + PODW

OBIAD +PODW

OBIAD +PODW

OBIAD+PODW

13.00-13.45

5

J. ANG  12.35-13.20 *

11

WYCH* 10        

MAT*

12

REL* 11

J. ANG*  11

13.50-14.35

 

6

J. ANG  13.25-14.10 *

11

PLAST * 20

WF*

 

REL* 11

J.ANG* 11

14.40-

15.25

7

KÓŁKO J. ANG  11

GEOGR * 13

WF *

K. DZIENNIKARSKIE czyt

ŚWIETLICA

15.30

16.00

 

IGRASZKA (do 16:15) s. 12

ŚWIETLICA  / SZACHY czyt/  SZTUKI WALKI

KÓŁKO J. ANG (do 16:15) / SKS(do 16:15)

ŚWIETLICA/  CERAMIKA 19 (do 16:15) /
KANGURKI (do 16:15) s.12

ŚWIETLICA

16.00

17.00

 

ŚWIETLICA

 

ŚWIETLICA

SZTUKI WALKI D0 16.30

ŚWIETLICA

 ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

 

*ZAJ OBOWIĄZKOWE 31 H POLSKI 5, ANG 5, OBCY 2-2, MUZ 1, PLAST 1, HIST 2, BIOL-1,MAT 5, INF-2, TECH 1, WF-4, WYCH-1, GEOGR 1