Pożegnanie klasy VIII
26 czerwca 2026
Dzisiejszy dzień był pełen wzruszeń, uśmiechów i pięknych wspomnień.
Pożegnaliśmy naszych Ósmoklasistów, którzy zamykają ważny etap swojej edukacyjnej drogi.Rodzice otrzymali serdeczne gratulacje za wsparcie i zaangażowanie w wychowanie swoich dzieci. Uczniowie natomiast mieli okazję jeszcze raz, w dużym skrócie, przeżyć wspólnie minione osiem lat. Było to możliwe dzięki wyjątkowej prezentacji przygotowanej przez ich wychowawczynię, która zebrała zdjęcia z najpiękniejszych chwil spędzonych razem. Nie zabrakło wzruszeń, uśmiechów i sentymentalnych wspomnień.Podczas uroczystości złożyliśmy również gratulacje uczniom, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli wybitne sukcesy naukowe i sportowe.
Jesteśmy z Was ogromnie dumni i życzymy Wam kolejnych sukcesów!
Drodzy Absolwenci, życzymy Wam odwagi w spełnianiu marzeń, wytrwałości w dążeniu do celów i wielu powodów do radości na kolejnych etapach życia. Będziemy za Wami tęsknić, ale pamiętajcie – drzwi naszej szkoły zawsze będą dla Was otwarte. Zawsze możecie nas odwiedzić! ❤️Powodzenia i do zobaczenia! 🌸📚🎓





































