Edukacja domowa – Egzaminatorzy

31 maja 2021


Klasa 1

PrzedmiotEgzaminatorKontakt
Zintegrowana edukacja
wczesnoszkolna
Ewa Czerwionkaeczerwionka@nzpe.pl
Język angielskiKatarzyna Bujnowskakbujnowska@nzpe.pl
ReligiaBarbara Soloch-Kwaśnybsoloch-kwasny1@nzpe.pl

Klasa 2

PrzedmiotEgzaminatorKontakt
Zintegrowana edukacja
wczesnoszkolna
Sylwia Palaszspalasz@nzpe.pl
Język angielskiKatarzyna Bujnowskakbujnowska@nzpe.pl
ReligiaBarbara Soloch-Kwaśny bsoloch-kwasny1@nzpe.pl

Klasa 3

PrzedmiotEgzaminatorKontakt
Zintegrowana edukacja
wczesnoszkolna
Karolina Nowakowskaknowakowska@nzpe.pl
Język angielskiKatarzyna Bujnowskakbujnowska@nzpe.pl
ReligiaBarbara Soloch-Kwaśny bsoloch-kwasny1@nzpe.pl

Klasa 4

PrzedmiotEgzaminatorKontakt
Język polskiPatrycja Englert-Kotzianpenglertkotzian@nzpe.pl
Język angielskiNatalia Bednareknbednarek1@nzpe.pl
Historia Aleksandra Wagstyl-Mrozik awagstyl-mrozik1@nzpe.pl
PrzyrodaMałgorzata Czyżewskamczyzewska@nzpe.pl
MatematykaEwa Bryndzaebryndza@nzpe.pl
InformatykaMałgorzata Czyżewskamczyzewska@nzpe.pl
ReligiaBarbara Soloch-Kwaśny bsoloch-kwasny1@nzpe.pl


Klasa 5


PrzedmiotEgzaminatorKontakt
Język polskiPatrycja Englert-Kotzian penglertkotzian@nzpe.pl
Język angielskiNatalia Bednareknbednarek1@nzpe.pl
HistoriaAleksandra Wagstyl-Mrozikawagstyl-mrozik1@nzpe.pl
BiologiaMałgorzata Czyżewskamczyzewska@nzpe.pl
GeografiaMałgorzata Czyżewska mczyzewska@nzpe.pl
MatematykaEwa Bryndzaebryndza@nzpe.pl
InformatykaMałgorzata Czyżewskamczyzewska@nzpe.pl
ReligiaBarbara Soloch-Kwaśny bsoloch-kwasny1@nzpe.pl

Klasa 6

PrzedmiotEgzaminatorKontakt
Język polskiPatrycja Englert-Kotzian penglertkotzian@nzpe.pl
Język angielskiNatalia Bednareknbednarek1@nzpe.pl
HistoriaElżbieta Jasińskaejasinska1@nzpe.pl
BiologiaMałgorzata Czyżewskamczyzewska@nzpe.pl
GeografiaMałgorzata Czyżewska mczyzewska@nzpe.pl
InformatykaMałgorzata Czyżewskamczyzewska@nzpe.pl
MatematykaEwa Bryndzaebryndza@nzpe.pl
ReligiaBarbara Soloch-Kwaśnybsoloch-kwasny1@nzpe.pl

Klasa 7

PrzedmiotEgzaminatorKontakt
Język polskiPatrycja Englert-Kotzian penglertkotzian@nzpe.pl
Język angielskiNatalia Bednareknbednarek1@nzpe.pl
FizykaEwa Bryndzaebryndza@nzpe.pl
ChemiaLilla Mazurlmazur@nzpe.pl
HistoriaElżbieta Jasińskaejasinska1@nzpe.pl
BiologiaMałgorzata Czyżewskamczyzewska@nzpe.pl
GeografiaMałgorzata Czyżewska mczyzewska@nzpe.pl
MatematykaEwa Bryndzaebryndza@nzpe.pl
Język niemieckiKornelia Karniewskakkarniewska@nzpe.pl
Język hiszpańskiAnna Broda-Michalskaabroda@nzpe.pl
Język francuskiJustyna Cyranjustyna.cyran@nzpe.pl
ReligiaBarbara Soloch-Kwaśny bsoloch-kwasny1@nzpe.pl

 


Klasa 8

PrzedmiotEgzaminatorKontakt
Język polskiPatrycja Englert-Kotzian penglertkotzian@nzpe.pl
Język angielskiNatalia Bednareknbednarek1@nzpe.pl
FizykaEwa Bryndzaebryndza@nzpe.pl
ChemiaLilla Mazurlmazur@nzpe.pl
HistoriaAleksandra Wagstyl-Mrozik awagstyl-mrozik1@nzpe.pl
Wiedza o społeczeństwie Elżbieta Jasińska ejasinska1@nzpe.pl
Edukacja dla bezpieczeństwa Elżbieta Jasińska ejasinska1@nzpe.pl
BiologiaMałgorzata Czyżewskamczyzewska@nzpe.pl
GeografiaMałgorzata Czyżewska mczyzewska@nzpe.pl
MatematykaEwa Bryndzaebryndza@nzpe.pl
InformatykaMałgorzata Czyżewskamczyzewska@nzpe.pl
Język niemieckiKornelia Karniewskakkarniewska@nzpe.pl
Język hiszpańskiAnna Broda-Michalska abroda@nzpe.pl
Język francuskiJustyna Cyranjustyna.cyran@nzpe.pl
ReligiaBarbara Soloch-Kwaśny bsoloch-kwasny1@nzpe.pl