Edukacja domowa – Warsztaty – Harmonogram

5 września 2022


Zajęcia cykliczne bezpłatne

Zajęcia dla uczniów klas I-III

AerobikProwadząca Barbara Menżykponiedziałek 8.20klasa Ia, II a, IIIZapisz się
ProgramowanieProwadząca Ewa Czerwionkaśroda 8.20klasa Ia, IIa, IIIBrak wolnych miejsc
Mądre bajki z całego świataProwadząca Sabina Wieczorek
czwartek 14.55
klasy Ia, IIa, IIIZapisz się
Zajęcia SKSProwadzący Maciej Wiśniewskiponiedziałek 14.55klasy I-IIIZapisz się
Zajęcia teatralneProwadząca Barbara Garncarek – Zuberczwartek 15.45-17.00klasy I-IIIZapisz się
Szkolny klub wolontariatuProwadząca Katarzyna Brzezińskaśroda 8.00 co dwa tygodnieklasy I- VIIIZapisz się
Kółko dziennikarskieProwadząca Patrycja Englert – Kotzianponiedziałek 14.55-16.30klasy I – VIIIZapisz się
FilozofiaProwadząca Patrycja Englert – Kotzianpiątek 14.55 – 15.40klasa I-IIIZapisz się

Zajęcia dla uczniów klas IV – VIII

FilozofiaProwadząca Patrycja Englert – Kotzianpiątek 14.55 – 15.40klasy IVZapisz się
Zajęcia teatralneProwadząca Barbara Garncarek – Zuberczwartek 15.45 – 17.00klasy IV – VIIIZapisz się
zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematykiProwadząca Ewa Bryndzaśroda 14.55klasa VIIIZapisz się
zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiegoProwadząca Patrycja Englert – Kotzianpiątek 7.30klasa VIIIZapisz się
zajęcia przygotowując do egzaminu z języka angielskiegoProwadząca Natalia Bednarekpiątek 13.10klasa VIIIZapisz się
Zajęcia SKSProwadzący Maciej Wiśniewskiśroda 7.30- 8.15
czwartek 7.30 – 8.15 piłka nożna
klasa IV-VIII
klasa IV – VIII
Zapisz się
Szkolny Klub WolontariatuProwadząca Katarzyna BrzezińskaZapisz się
Kółko dziennikarskieProwadząca Patrycja Englert – Kotzianponiedziałek
14.55-16.30
klasy I- VIIIZapisz się

Każdy uczeń edukacji domowej może wybrać 4 godziny zajęć tygodniowo z oferty zajęć płatnych, które zrealizuje bezpłatnie, w miarę dostępności miejsc. Każde kolejne zajęcia powyżej 4 godzin tygodniowo może zakupić. Szczegółowe informacje na temat cennika i forma zapisu znajdują się w zakładce oferta.

Zajęcia cykliczne płatne

CeramikaProwadząca
Dominika Chrzan
wtorek 15.45 – 16.30klasy I- VIII ( 10 osób)Zapisz się
Kółko szachoweSzkółka Szachowa f7poniedziałek 15.30 – 16.15klasy I – VIIIZapisz się
Tenisprowadząca
Barbara Menżyk
piątek 15.45klasy I – VIII
uczestnikom zapewniamy sprzęt
Zapisz się
Badmintonprowadząca
Małgorzata Wojnarowska – Molak
środa
gr I 15.00 – 15.45
gr II 15.45 – 16.30
gr III 16.30 – 17.15

uczestnikom zapewniamy sprzęt
Zapisz się
Nauka gry na ukuleleprowadząca Sylwia Palaszśroda 15.00- 15.45uczestnikom zapewniamy instrument (limit miejsc 6 osób)Zapisz się
Nauka gry na pianinieBartektermin zajęć ustalany jest indywidualnie pod numerem telefonu 781447477klasa I – VIIIlekcjebartek@gmail.com

Zajęcia poza 4 godzinami bezpłatnymi
Basenprowadząca Barbara MenżykPoniedziałek 9.10-10.50
10.05 – 11.45
klasy I-IIIZapisz się

Zajęcia warsztatowe jednorazowe płatne