Edukacja domowa – Warsztaty – Harmonogram

20 września 2021

Zajęcia warsztatowe bezpłatne

Dla uczniów klasa I-III proponujemy

Ozboty – programowanieśroda 14.45 – 15.30 klasy I, II Zapisz się
Mądre bajki z całego świata poniedziałek 8.20 – 9.05
wtorek 14.45 – 15.30
klasa III
klasa Ia, II
Zapisz się
Kółko matematyczne poniedziałek 8.20 – 9.05
poniedziałek 13.00 – 13.45
wtorek 8.20- 9.05
czwartek 13.00 – 13.45
piątek 13.55 – 14.40
klasa II
klasa III
klasa III
klasa II
klasa Ia
Zapisz się
kółko rozwijające poniedziałek 14.45 – 15.30
środa 13.55 – 14.40
piątek 13.55 – 14.40
klasa II
klasa Ia
klasa III
Zapisz się
kółko język angielski poniedziałek 14.45 – 15.30
czwartek 13.55 – 14.40
piątek 13.00- 13.45
klasa Ia
klasa II
klasa III
Zapisz się
kółko języka hiszpańskiego
Zajęcia dodatkowe finansowane
ze środków Fundacji Edukacja + Terapia
piątek 7.30 – 8.15 klasa II, III Zapisz się
kółko języka francuskiego
Zajęcia dodatkowe finansowane
ze środków Fundacji Edukacja + Terapia
wtorek 15.35 – 16.20 klasa II, III Zapisz się
Aerobikpiątek 7.30-8.15 klasy I-III Zapisz się
Zajęcia SKSczwartek 7.30-8.15klasy I-III Zapisz się

Dla uczniów klas IV – VIII proponujemy

kółko języka niemieckiego
Zajęcia dodatkowe finansowane
ze środków Fundacji Edukacja + Terapia
wtorek 7.30-8.15 klasa VI – VIII Zapisz się
kółko języka francuskiego
Zajęcia dodatkowe finansowane
ze środków Fundacji Edukacja + Terapia
czwartek 7.30 – 8.15 klasa IV-VIII Zapisz się
kółko z języka angielskiego czwartek 8.20-9.05
piątek 14.45 – 15.30
piątek 7.30 – 8.15
klasa IV
klasa V
klasa VII
Zapisz się
kółko matematyczne poniedziałek 7.30-8.15
środa 7.30-8.15
czwartek 8.20 – 9.05
piątek 13.55 – 14.40
piątek 14.45 – 15.30
klasa V
klasa VII, VIII
klasa V
klasa IV
klasa IV
Zapisz się
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskie piątek 13.00 – 13.45 klasa VIII Zapisz się
Zajęcia przygotowujące z języka polskiego czwartek 14.45 – 15.30 klasa VIII Zapisz się
Zajęcia SKSśroda 7.30– 8.15
czwartek 7.30-8.15
klasa VII, VIII
klasa IV, V
Zapisz się
Aerobikpiątek 7.30-8.15klasa IV Zapisz się

Zajęcia warsztatowe jednorazowe płatne

Każdy uczeń edukacji domowej może wybrać 4 godziny zajęć tygodniowo z oferty zajęć płatnych które zrealizuje bezpłatnie, w miarę dostępności miejsc. Każde kolejne zajęcia powyżej 4 godzin tygodniowo może zakupić. Szczegółowe informacje na temat cennika i forma zapisu znajdują się w zakładce oferta.

Dla uczniów klas I-III proponujemy

Dla uczniów klas IV- VIII proponujemy

Zajęcia cykliczne płatne

Język niemiecki Prowadząca
Elżbieta Wróbel
poniedziałek 15.35 – 16.20 klasy I- VIII Zapisz się
Język francuski Prowadząca
Justyna Cyran
czwartek
15.35 – 16.20
klasy I-VIII Zapisz się
Język hiszpański Prowadząca
Małgorzata Wojnarowska – Molak
wtorek
15.35 – 16.20
klasy I-VIII Zapisz się
Iskrzaki zajęcia z piłki nożnejTrenerzy MSK Iska w Pszczynie
Paweł Zjawiński
Tomasz Cempura

Środa – 14:45-15:30 – 4-5 lat
Piątek – 15:30-16:30 – 6 – 10 lat
dzieci w wieku od 4 do 12 lat Zapisz się
Ceramikaprowadząca
Dominika Chrzan
wtorek 15.35 – 17.00klasy I- VIII ( 10 osób) Zapisz się
Kółko szachoweSzkółka Szachowa f7poniedziałek
15.30-16.15
klasy I- VIII Zapisz się
Tenisprowadząca
Barbara Menżyk
czwartek klasy I-III
piątek klasy IV-VIII
klasy I-III (6 osób)
klasy IV- VIII ( 6 osób)
uczestnikom zapewniamy sprzęt
Zapisz się
Badmintonprowadząca
Małgorzata Wojnarowska – Molak
środa
15.35 – 16.20
klasa I-III
środa 16.15 – 17.00
klasa IV-VIII
klasy I- III ( 6 osób)
klasy IV- VIII ( 6 osób)
uczestnikom zapewniamy sprzęt
Zapisz się