Foto relacja z Pikniku Charytatywnego dla Mai Lewandowskiej

7 czerwca 2022

W sobotę, na terenie Niepublicznego Zespołu Placówek Edukacyjnych w Pszczynie, odbył się piknik charytatywny dla Mai Lewandowskiej z Ćwiklic. Zapraszamy do obejrzenia obszernych fotorelacji z tego wydarzenia w galerii.

Piknik rozpoczął się o godzinie 11.00 spektaklem teatralnym „Pocieszna bajka” przygotowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 1 w Pszczynie i Niepubliczne Przedszkole Pociecha.

Następnie odbyła się promocja książki kulinarnej „Lunch Box Cook Book”. Książka została stworzona w języku angielskim przez dzieci ze szkoły i przedszkola w Niepublicznym Zespole Placówek Edukacyjnych w Pszczynie. Kreatywne pomysły na zdrowe potrawy, warsztaty, gotowanie, sesja zdjęciowa, a wszystko zwieńczone sobotnią akcją charytatywną.

W trakcie pikniku były liczne atrakcje, dla dzieci i dorosłych – między innymi dmuchańce, zumba, zabawa powder colours, loteria fantowa, kiermasz ciast, warkoczyki, malowanie twarzy, zawody sportowe. W loterii fantowej do wygrania były atrakcyjne nagrody ufundowane przez pszczyńskich przedsiębiorców. Za udział w zawodach sportowych dla najmłodszych, każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Dla głodnych i spragnionych organizatorzy proponowali zupę, grill i kawiarenkę.

W trakcie pikniku zebrano kwotę 20 431, 46 zł

Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serce i razem z nam tak licznie wieli udział w pikniku oraz Państwa szczodry gest okazane serce i wrażliwość.