Archiwum-Nasze sukcesy – 2021/2022

1 czerwca 2021

Wyniki testów kompetencji klas 8 rok szkolny 2021/2022

Sesja egzaminacyjna maj 2022 r. Średni wynik ucznia z egzaminu ósmoklasisty w procentach

szkołagminapowiatwojewództwokraj
język angielski8170656867
język polski6861606160
matematyka7160595657

Nasza uczennica klasy 8, Basia została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego z matematyki. Gratulujemy !!!

Maj 2022 – Czworobój lekkoatletyczny

Czworobój lekkoatletyczny w Pszczynie.Czworobój lekkoatletyczny to cztery konkurencje: bieg na 60 m ze startu niskiego, rzut piłeczką palantową na odległość, skok w dal oraz bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy). Nasze dziewczyny zdobyły 8 miejsce a chłopcy 5. Gratulujemy wytrwałości i sportowego ducha walki

Wyróżnienie dla Karoliny z klasy 7
Powiatowy Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną z matematyki

Maj 2022 – Zawody piłki nożnej szkól podstawowych

W zawodach piłki nożnej ⚽na szczeblu miejskim zajęliśmy 2 miejsce🥈⁣, dzięki czemu awansowaliśmy na szczebel powiatowy. Na szczeblu powiatowym zajęliśmy miejsce.

Miron kl. 8 Dyplom laureata 43 pkt., 10 miejsce

Na Festiwalu Współczesnej Piosenki Francuskiej zajęliśmy 3 miejsce. Byliśmy jedyną Szkołą Podstawową na podium. 3 miejsce zdobył Maksymilian Wybrańczyk uczeń klasy 8.

Laureatami Polsko – Francuskiego Konkursu Plastycznego LES JEUX OLIMPIQUES organizowanego przez Polski Komitet Olimpijski oraz Wydział Współpracy Kulturalnej Ambasady Francji pod patronatem Instytutu Francuskiego w Polsce.

Laureaci konkursu:

Marysia klasa 7

Franciszek klasa 1

Hubert klasa 5

4 miejsce w dwuboju pneumatycznym z okazji zakończenia sezonu strzeleckiego KBS Pszczyna 2021 uczennica klasy 5 Zofia