Harmonogram warsztatów

20 września 2021

Zajęcia warsztatowe bezpłatne

Zajęcia dla uczniów klas I-III

Ozboty – programowanieśroda
14.45- 15.15 gr I
15.20 – 15.50 gr II
klasa I, II, Zapisz się
Mądre bajki z całego świata
poniedziałek 8.20 – 9.05
wtorek 14.45 – 15.30
klasa III
klasa Ia, II
Zapisz się
Aerobikpiątek 7.30-8.15 klasy I-III Zapisz się
Zajęcia SKSczwartek 7.30-8.15klasy I-III Zapisz się
Projekt „Mega misja”
Prowadzacy Ewa Czerwionka
piątek 14.45-15.50klasa III Zapisy u nauczyciela
prowadzącego zajęcia
kółko matematyczne
poniedziałek 8.20 – 9.05
poniedziałek 13.00 – 13.45
wtorek 8.20- 9.05
czwartek 13.00 – 13.45
piątek 13.55 – 14.40
klasa II
klasa III
klasa III
klasa II
klasa Ia
Rekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko rozwijająceponiedziałek 14.45 – 15.30
środa 13.55 – 14.40
piątek 13.55 – 14.40
klasa II
klasa Ia
klasa III
Rekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko język angielskiponiedziałek 14.45 – 15.30
czwartek 13.55 – 14.40
piątek 13.00- 13.45
klasa Ia
klasa II
klasa III
Rekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko języka hiszpańskiego
Zajęcia dodatkowe finansowane
ze środków Fundacji Edukacja + Terapia
piątek 7.30 – 8.15klasa II, III Rekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko języka francuskiego
Zajęcia dodatkowe finansowane
ze środków Fundacji Edukacja + Terapia
wtorek 15.35 – 16.20klasa II, III Rekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
Nauka gry na pianiniezajęcia planowane indywidualnieklasy I- III Zapisz się

Zajęcia dla uczniów klas IV – VIII

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiepiątek 13.00 – 13.45 klasa VIII
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiegoczwartek 14.45 – 15.30klasa VIII
kółko języka niemieckiego
Zajęcia dodatkowe finansowane
ze środków Fundacji Edukacja + Terapia
wtorek 7.30-8.15klasa VI – VIIIRekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko języka francuskiego
Zajęcia dodatkowe finansowane
ze środków Fundacji Edukacja + Terapia
czwartek 7.30 – 8.15klasa IV-VIIIRekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko z języka angielskiegoczwartek 8.20-9.05
piątek 14.45 – 15.30
piątek 7.30 – 8.15
klasa IV
klasa V
klasa VII
Rekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko matematyczneponiedziałek 7.30-8.15
środa 7.30-8.15
czwartek 8.20 – 9.05
piątek 13.55 – 14.40
piątek 14.45 – 15.30
klasa V
klasa VII, VIII
klasa V
klasa IV
klasa IV
Rekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
Zajęcia SKSśroda 7.30– 8.15
klasa IV-VIII
Zapisz się
Aerobikpiątek 7.30-8.15klasa IV Zapisz się

Zajęcia warsztatowe jednorazowe płatne

Zapis na zajęcia dodatkowe, mające charakter jednorazowy, wiąże się z automatycznym naliczeniem opłaty wg cennika organizatora.

Dla uczniów klas I-III proponujemy

Malowanie na porcelanie.
prowadząca Magdalena Koperskasobota 14.05 .2022 r. godzina 9.00- 10.30klasy I- IIIZapisz się
Warsztaty mimi spa dla dzieci.prowadząca Magdalena Koperskasobota 14.05.2022 r. godzina 10.45 – 12.15Klasy I- IIIZapisz się
Warsztaty z ternem badmintona Damianem Pławeckimprowadząca
Małgorzata Wojnarowska- Molak
sobota 28.05.2022 r,.
9.00- 11.00
klasy I- VIIIZapisz się

Dla uczniów klas IV- VIII proponujemy


Zajęcia cykliczne płatne


Odpłatność za poniższe zajęcia prowadzona jest w postaci karnetu na 4 zajęcia według cennika. Karnet ważny jest przez 2 miesiące. Zajęcia rozpoczynają się po zebraniu się grupy
Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Język hiszpańskiProwadząca
Małgorzata Wojnarowska – Molak
wtorek
15.35 – 16.20
klasy I-VIII Zapisz się
Język francuskiProwadząca
Justyna Cyran
czwartek
15.35 – 16.20
klasy I-VIII Zapisz się
Język niemieckiProwadząca
Elżbieta Wróbel
poniedziałek 15.35 – 16.20klasy I- VIII Zapisz się
Iskrzaki – zajęcia z piłki nożnejTrenerzy MKS Iskra Pszczyna
Paweł Zjawiński
Tomasz Cempura

Środa – 14:45-15:30 – 4-5 lat
Piątek – 15:30-16:30 6 – 10 lat
dzieci w wieku
4-12 lat
Zapisz się
CeramikaProwadząca
Dominika Chrzan
wtorek 15.35 – 17.00klasy I- VIII ( 10 osób) Zapisz się
Kółko szachowe Szkółka Szachowa f7poniedziałek 15.30 – 16.15klasy I – VIII Zapisz się
Tenisprowadząca
Barbara Menżyk
czwartek klasy I-III
piątek klasy IV-VIII
klasy I-III (6 osób)
klasy IV- VIII ( 6 osób)
uczestnikom zapewniamy sprzęt
Zapisz się
Badmintonprowadząca
Małgorzata Wojnarowska – Molak
środa 15.35 – 16.20
klasy I-III
środa 16.15 – 17.00
klasy IV – VIII
klasy I- III ( 6 osób)
klasy IV- VIII ( 6 osób)
uczestnikom zapewniamy sprzęt
Zapisz się
Nauka gry na gitarzeIwona Wodeckatermin zajęć ustalany jest indywidualnieklasa I – VIII Zapisz się