Harmonogram zajęć dodatkowych

9 listopada 2023

Zajęcia cykliczne

Z dniem 19.02.2024 roku zmienią się kwoty opat. Zostaną zwaloryzowane o średnioroczny wskaźnik cen i usług konsumpcyjnych w zaokrągleniu do pełnych złotówek.

Zajęcia dla uczniów klas I-III

Odział AOdział B
Zajęcia socjoterapeutyczne ZIPPIProwadząca Sylwia Palasz
poniedziałek
14.55- 15.40
Zapisz sięZapisz się
Programowanie ozobotyProwadząca Ewa Czerwionka
poniedziałek gr II
14.00 -14.30
poniedziałek gr I
14.30-15.00
brak miejsc
brak
miejsc
Mądre bajki z całego świataProwadząca Sabina Wieczorek
czwartek
14.55- 15.40
Zapisz sięZapisz się
Zajęcia SKSProwadzący Maciej Wiśniewski
czwartek
8.20- 9.05

Zapisz sięZapisz się
Zajęcia teatralneProwadząca Patrycja Englert – Kotzianśroda
14.55 – 15.40
Zapisz sięZapisz się
Szkolny klub wolontariatuProwadząca
Katarzyna Brzezińska
Magdalena Smółka
według potrzeb,
informacji udzielają prowadzące
Zapisz sięZapisz się
Zajęcia SKSProwadząca Barbara Menżyk
piątek 7.30-8.15
Zapisz sięZapisz się
Zajęcia tańca współczesnegoProwadząca Magdalena Koperskaczwartek
14.55- 15.40
Zapisz sięZapisz się
kółko matematyczneProwadząca Magdalena Koperskakl. I czwartek
14.05-14.50
kl. II wtorek
8.20 – 9.05
kl. III poniedziałek 8.20-9.05
Rekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko matematyczne Prowadząca Judyta Foltynczwartek
14.05-14.50
Rekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko z j. angielskiegoProwadząca Ewelina Hulbój – Grzybek
kl. I wtorek
14.55 – 15.40
kl. II wtorek
14.05-14.50
kl. III poniedziałek 13.10-13.55
Rekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko z edukacji wczesnoszkolnejProwadzące
kl. I Sylwia Palasz
kl. II Katarzyn Brzezińska
kl. III Ewa Czerwionka
kl. I czwartek
8.20-9.05
kl. II wtorek
14.05-14.50
kl. III czwartek 14.05-14.50
Rekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia

Zajęcia dla uczniów klas IV – VIII

Zajęcia teatralneProwadząca Patrycja Englert – Kotzianśroda
14.55 – 15.40
klasy IV – VIIIZapisz się
Kółko historyczneProwadzący
Michał Pudełko
czwartek 14.55klasy IV- VIII Rekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko z języka angielskiegoProwadząca Natalia Bednarekkl. IV wtorek 14.55 – 15.40
kl. V środa 14.55-15.40
klasa IV – VIII Rekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko z języka francuskiegoProwadząca
Justyna Cyran
środa 14.05-15.40klasa IV – VIIIRekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko z języka niemieckiegoProwadząca Elżbieta Wróbelśroda 14.05-15.40klasa IV – VIIIRekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko chemiczneProwadząca
Patrycja Flisiak
środa 14.55 – 15.40klasa IV – VIIIRekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
kółko matematyczneProwadząca Ewa Bryndzaklasy IV – VIIIRekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia
Zajęcia SKSProwadzący Maciej Wiśniewskiśroda 7.00 – 7.30
czwartek 7.00 – 7.30
klasa IV-VIII
klasa IV – VIII
Zapisz się
Szkolny Klub WolontariatuProwadzące
Katarzyna Brzezińska
Magdalena Smółka
według potrzeb,
informacji udzielają prowadzące
Zapisz się
Kółko dziennikarskieProwadząca Patrycja Englert – Kotzianpiątek 14.55 – 15.40klasy IV- VIIIZapisz się
Zajęcia tańca współczesnegoProwadząca
Magdalena Koperska
środa 7.30 – 8.15klasy IV-VIIIZapisz się
Kółko przyrodniczeProwadząca Marta Urbańskaczwartek 7.30 – 8.15klasy IV-VIIIRekrutację przeprowadzają
nauczyciele prowadzący
dane zajęcia

Zajęcia cykliczne płatne
Odpłatność za poniższe zajęcia prowadzona jest w postaci karnetu na 4 zajęcia według cennika. Karnet ważny jest przez 2 miesiące. Zajęcia rozpoczynają się po zebraniu się grupy
Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Odziały A Odziały B
Zajęcia indywidualne z języka francuskiego52 zł za 30 minutProwadząca Justyna Cyrantermin ustalany indywidualnieklasy IV- VIIIZapisz sięZapisz się
Zajęcia indywidualne z matematyki52 zł
za 30 minut
Prowadzący
Łukasz Kleszcz
termin ustalany indywidualnieklasy IV- VIIIZapisz sięZapisz się
Ceramikacena za 1 zajęcia
35 zł
karnet
140 zł
Prowadząca
Dominika Chrzan
piątek kl. 1-3
godzina 14.55 – 15.40
piątek kl. 4-8
godzina 15.45 – 16.30
klasy I- VIII (10 osób w grupie)
Zapisz się
Zapisz się
Kółko szachowe 30 zł za zajęcia opłata miesięczna nieobecności nie odliczają sięSzkółka Szachowa f7poniedziałek
14.55- 17.00
podział na grupy według informacji prowadzącego
klasy I – VIII Zapisz sięZapisz się
Teniscena za 1 zajęcia
35 zł
karnet
140 zł
prowadząca
Barbara Menżyk
poniedziałek
7.30 – 8.15
klasy I – VIII
uczestnikom zapewniamy sprzęt
Zapisz sięZapisz się
Nauka gry na pianinie 30 minut
55 zł
45 minut
75 zł
60 minut
95 zł
Bartektermin zajęć ustalany jest indywidualnie pod numerem telefonu 781447477klasa I – VIII lekcjebartek@gmail.com
Basen50 zł zajęcia (w cenie przejazd, wejściówka na basen, koszt instruktora pokrywa szkoła)
prowadząca Barbara Menżyk
piątek
gr. I 13.10-13.55
gr. II 14.05 – 14.50
klasy I-IIIZapisz sięZapisz się
Badmintoncena za 1 zajęcia 17,50 zł dla grupy 10 osobowej
karnet 70 zł
Marta Klepekśroda gr. 1 14.30-15.30
gr. 2 15.30-16.30
kl. I- VIIIZapisz sięZapisz się