Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące – Oferta

1 czerwca 2021

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wyzwaniom współczesnego świata, otworzyliśmy nowoczesne, przyjazne uczniom a jednocześnie stawiające na wysoki poziom edukacji  Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące.

·         Miejsca w którym, młodzież ma możliwość wszechstronnego rozwijania talentów, zdobywania wiedzy i planowania dalszej ścieżki kariery edukacyjnej w dowolnym momencie przygotowując na każdy
z kierunków studiów.

·        Marzysz o medycynie oraz prawie  nie wiesz co wybrać  informatykę czy psychologię daj sobie czas nasza szkoła pozwoli ci na podjęcie świadomej decyzji.

·        Wyobraź  sobie szkołę, do której chodzisz codziennie z uśmiechem i radością. Czy jest to możliwe? Jak to osiągnąć? Naszym  kluczem jest miły, kompetentny, pomocny, nauczyciel oraz zajęcia tak interesujące, że nie chce się z nich wychodzić. Miejsce, w którym cenimy i szanujemy Cię takiego, jakim jesteś, w którym zawsze możesz liczyć na zrozumienie i wsparcie.

·        Stawiasz na edukację, chcesz dobrze przygotować się do matury, nasza doświadczona kadra nauczycieli, egzaminatorów OKE pomoże Ci w tym. Przygotujemy dla Ciebie zajęcia, na których poznasz zasady organizacji egzaminu dojrzałości.

·        Chcesz rozwijać znajomość języków obcych, podróżować i rozwijać współpracę międzynarodową
to dobrze trafiłeś bo rozszerzone języki obce to nasz podstawowy profil.

·         W Naszej szkole wspólnie z nauczycielami uczniowie odkrywają siebie. Lęki, obawy i niechęć
do szkoły staramy się zmienić w odwagę, motywację i chęć do poszerzania horyzontów. Edukację traktujemy jak drogę, u nas nauczyciele lubią to co robią rozwijają pasje i zainteresowania swoich uczniów.  

Uwaga

Od 10 lipca 2023 do 10 sierpnia 2023 prowadzimy nabór do pierwszej klasy liceum  ogólnokształcącego, w której obowiązkowy jest rozszerzony język angielski, kolejne obowiązkowe rozszerzenie wybierzesz sobie tak aby było ono zgodne  Twoim oczekiwaniem i zapewniało przygotowanie do matury,

Wypełnij kartę zgłoszenia ( https://forms.gle/zDie4jhf7TXT6cYn8  ), wyślij ją do nas – nie czekaj  gdyż liczba miejsc jest ograniczonaOpłaty

Dla uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole od 1.09.2023 czesne za jeden miesiąc wynosi 600 złotych. W ramach czesnego uczeń realizuje podstawę programową liceum ogólnokształcącego
wraz z rozszerzonym językiem angielskim oraz drugim dowolnie wybranym przez siebie przedmiotem.

Wiemy jak ważne są dodatkowe przedmioty podczas rekrutacji na studia dlatego nasze zajęcia dodatkowe dają możliwość nauki kolejnych wybranych przez siebie rozszerzeń. Koszt dodatkowo wybranych przedmiotów poza tymi, które są w naszej podstawie wynosi 200 złotych.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, który odpowie na Wasze pytanie i przekona Was, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcącego jest najlepszym wyborem aby spełnić swoje marzenia.

LINK DO ZAPISU : https://forms.gle/zDie4jhf7TXT6cYn8 


EDUKACJA DOMOWA W NIEPUBLICZNYM LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM
W GOCZAŁKOWICACH-ZDROJU

Naszym Uczniom oferujemy edukację w pierwszej klasie ogólnokształcącej, w której obowiązkowy
jest rozszerzony język angielski, kolejne obowiązkowe rozszerzenia wybierzesz sobie tak aby były zgodne  Twoim oczekiwaniom i zapewniały przygotowanie do matury. 

Liceum Ogólnokształcące stworzyliśmy z myślą o naszych uczniach w edukacji domowej by umożliwić
im kontynuację nauki w dogodny dla siebie sposób.

Licealistom realizującym edukację w naszej placówce oferujemy:

 • bezpłatną edukację,
 • rzetelną i konkretną informację w życzliwej atmosferze,
 • nauczanie w formie otwartego nauczania opartego na indywidualnym planowaniu prac z uczniem
  i podsumowaniu tej pracy zgodnie z założeniami myślenia krytycznego
 • możliwość korzystania z różnorodnej oferty zajęć warsztatowych,
 • udział w dodatkowych zajęciach edukacyjnych,
 • sprawną organizację egzaminów w dogodnym terminie dla ucznia i rodzica,
 • bezpłatny dostęp do platform edukacyjnych,
 • zdalny kontakt i konsultacje z nauczycielami,
 • udostępnianie programów nauczania oraz kryteriów wymagań,
 • realizowanie programu nauczania skoncentrowanego na ucznia, na jego indywidulanym tempie rozwoju i możliwościach uczenia się;
 • umożliwienie uczniom podtrzymania poczucia tożsamości narodowej i religijnej;
 • udział w konkursach przedmiotowych, wycieczkach, szkolnych imprezach, zajęciach dodatkowych,
 • poszanowanie godności , zapewnienie przyjaznych i zdrowych warunków do nauki i zabawy;
 • przygotowanie ucznia do dalszej edukacji,
 • możliwość korzystania na terenie placówki z konsultacji ze specjalistami oraz terapii m.in. z: psychologiem, pedagogiem, rehabilitantem, logopedą, terapeutą Integracji Sensorycznej, trenerem TUS

Nauczanie domowe można rozpocząć w dowolnym momencie edukacji naszego dziecka- dowolnej klasie i momencie roku szkolnego. Może być nim objęty każdy uczeń, posiadający obowiązek nauki w Polsce. Zawsze możliwy jest też powrót do tradycyjnej edukacji w szkole.

Celem zapisania dziecka do naszej placówki w trybie edukacji domowej należy wypełnić dokumenty dostępne w zakładce rekrutacja.