Spotkanie z Panią Beatą Szady

1 grudnia 2022

W dniu 05.12.2022 r. odbędzie się spotkanie uczniów z Panią Beatą Szady, dziennikarką, redaktorką i wykładowczynią akademicką. Autorką książek reporterskich: „Ulica mnie woła. Życiorysy z Limy” oraz „Wieczny początek. Warmia i Mazury”. Pani Beata Szady publikowała między innymi w „Dużym Formacie”, „Wysokich Obcasach”, „Polityce”, „Tygodniku Powszechnym”, „Piśmie”, a także meksykańskim „Travesías”.

Naukowo zajmuje się reportażem i nowymi mediami w krajach hiszpańskojęzycznych. W 2019 roku obroniła doktorat z reportażu w Ameryce Łacińskiej w XXI wieku. Wykłada na różnych uczelniach – najczęściej nie tam, gdzie mieszka. A mieszka też różnie.

Spotkanie odbędzie się w sali muzycznej:

Dla Klas 1-3 na lekcji 3 od godziny 10.05 do godziny 10.50

Dla klas 4-8 na lekcji 4 od godziny 1.00 do godziny 11.45 z możliwością przedłużenia aby można była zadać pytania.

Cieszę się na to spotkanie – podróż do krajów Ameryki Łacińskiej.

Kilka słów o naszym gościu:

Dziennikarka, redaktorka i wykładowczyni akademicka. Autorka książek reporterskich: „Ulica mnie woła. Życiorysy z Limy” oraz „Wieczny początek. Warmia i Mazury”. Publikowała między innymi w „Dużym Formacie”, „Wysokich Obcasach”, „Polityce”, „Tygodniku Powszechnym”, „Piśmie”, a także meksykańskim „Travesías”.

Naukowo zajmuje się reportażem i nowymi mediami w krajach hiszpańskojęzycznych. W 2019 roku obroniła doktorat z reportażu w Ameryce Łacińskiej w XXI wieku. Wykłada na różnych uczelniach – najczęściej nie tam, gdzie mieszka. A mieszka też różnie.”

Foto © Paulina Szady