Zbieramy kroki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

26 stycznia 2022

Nasza szkoła dołączyła do akcji Pho3nix Kids dla WOŚP.

Zachęcamy rodziców do zainstalowania aplikacji i włączenia się z dziećmi w aktywne spędzanie czasu wolnego i zbieranie kroków dla WOŚP.

OTO NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W PIGUŁCE:

Czas trwania: 24.01 – 06.02

Narzędzie: darmowa aplikacja mobilna Pho3nix Kids do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore Zainstalowaną na telefon apkę należy zsynchronizować odpowiednio z aplikacją sytemową Google Fit (Android) lub Apple Health (iOS)

Rejestracja konta: kluczowe w rejestracji ucznia w aplikacji mobilnej, obok danych osobowych i adresu mailowego rodzica, wybranie swojej szkoły. Tylko tak uczeń może wziąć udział w konkursie, widnieć w rankingu i reprezentować swoją placówkę.

Mierzenie kroków: najskuteczniejsze i pewne jest liczenie kroków przy pomocy telefonu, który uczeń ma przy sobie

Nagrody: Fundacja Pho3nix, opaskami sportowymi Huawei Band 4, nagrodzi najaktywniejszych uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej liczbie uczniów.

Cel charytatywny: każdy uczeń, który w czasie trwania konkursu wykona co najmniej 1000 kroków to 5 PLN od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.