Edukacja domowa – Warsztaty – Oferta

5 września 2022

Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę różnorodnych zajęć dodatkowych, które ze względu na czas realizacji dzielimy na zajęcia w dni powszednie do 15.30, zajęcia cykliczne po 15.30 oraz zajęcia warsztatowe po 15.30 i weekendowe. Wśród zajęć znajdą Państwo zajęcia rozwijające zdolności językowe, sportowe, muzyczne, teatralne. Do wszystkich zajęć dodatkowych zapewniamy sprzęt sportowy, instrumenty muzyczne oraz potrzebne materiały.

Oferujemy Państwa dzieciom zajęcia z ceramiki, jogi, nauki gry na ukulele, nauki języka łacińskiego, zajęcia teatralna, balet oraz wiele bezpłatnych zajęć wspierających w codziennej edukacji językowej.
Ponadto przygotowaliśmy również zajęcia warsztatowe i weekendowe rozwijające zainteresowania i umiejętności oraz będące formą relaksu i integracji dla dzieci. Oferta tych zajęć będzie zmieniała się, co miesiąc. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych grup zajęć znajdą Państwo w zakładce harmonogram.

Każdy z uczniów edukacji domowej może wybrać 4 godziny zajęć tygodniowo, które realizuje bezpłatnie, w miarę dostępności miejsc. Kolejne zajęcia powyżej 4 godzin tygodniowo można zakupić. Informacje o odpłatności za poszczególne zajęcia znajdą się w zakładce cennik.

Zapisu na wybrane zajęcia można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą szczegółową, mamy nadzieję, że każde dziecko znajdzie
w niej coś dla siebie.